Kolejny etap na osiedlu mieszkaniowym Ursa

2020.10.08

Firmy Unidevelopment SA oraz CPD SA. realizują wspólnie w warszawskiej dzielnicy Ursus wieloetapowe osiedle mieszkaniowe Ursa. Do sprzedaży wprowadzone zostały mieszkania z czwartej fazy inwestycji - Ursa Sky.

Ursa Sky to czwarty etap osiedla, które wspólnie realizują firmy Unidevelopment SA oraz CPD SA. Nowe budynki powstaną w bezpośrednim sąsiedztwie ukończonych już wcześniej inwestycji Ursa Smart City i Ursa Park oraz obecnie realizowanego Ursa Home.

Najnowszy etap osiedla zakłada budowę 183 mieszkań oraz 9 lokali handlowo-usługowych. Inwestycja powstaje przy ulicy Herbu Oksza, na terenach pofabrycznych. Ursa Sky to docelowo dwa budynki, z czego pierwszy właśnie trafił do sprzedaży. Znajdą się w nim mieszkania o metrażach od 32 do 102 mkw. oraz 9 lokali użytkowych, które mieściły się będą na parterze. W ofercie dostępne są mieszkania od dwóch do czterech pokoi. Ceny mieszkań zaczynają się od 6830,00 zł za mkw.

Deweloper zadbał również o strefy rekreacyjne na osiedlu Ursa Sky. W tym celu wybudowany zostanie plac zabaw wraz z małym planetarium, a dla starszych powstaną przestrzenie sprzyjające wypoczynkowi, wyposażone w ławki oraz leżaki.

Budowa etapu Ursa Sky potrwa do IV kwartału 2021 roku. Za projekt architektoniczny odpowiada biuro HRA Architekci, natomiast generalnym wykonawcą jest firma Unibep.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.