Ursus z kolejnym gotowym osiedlem od Unidevelopment

2020.11.24

Gotowe jest już nowe osiedle firmy Unidevelopment na warszawskim Ursusie. Mieszkańcy mogą już odbierać klucze do swoich nowych mieszkań.

W listopadzie br., zakończyła się budowa osiedla Ursa Home, które jest trzecim z czterech projektów mieszkaniowych realizowanych w Ursusie przez Unidevelopment SA i CPD SA. Realizacja inwestycji trwała niecałe półtora roku.

Deweloper posiada już pozwolenie na użytkowanie budynków, które powstały w ramach osiedla Ursa Home. W trzech nowych obiektach powstało łącznie 341 mieszkań, z czego w pierwszym etapie 153 w dwóch budynkach, a w drugim, obejmującym jeden budynek znajduje się 188 mieszkań. W parterach znajduje się 16 lokali o charakterze handlowo-usługowym.

Fasada nowych budynków, usytuowanych przy ulicy Herbu Oksza, utrzymana jest w kolorach szarości i bieli. Budynki mają sześć pięter i jeden poziom podziemnej hali garażowej, gdzie mieszczą się również boksy rowerowe i komórki lokatorskie. Na terenie Ursa Home znajdują się także tereny zielone z placem zabaw dla najmłodszych.

Projekt architektoniczny osiedla przygotowała pracownia HRA Architekci, a generalnym wykonawcą była firma Unibep.

Unidevelopment uruchomił już sprzedaż w IV etapie osiedla Ursa Sky. W ofercie znajdują się 83 mieszkania o metrażach od 32 do 102 mkw. oraz 9 lokali handlowo-usługowych. Ceny mieszkań zaczynają się od 6980,00 zł za mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • KONIKIEWICZ
  Gość
  2020-11-24 09:08:14
  szkoda placic 8k za mieszkanie w takim miejscu. ani to ladne ani tanie. nie rozumiem ludzi kTorzy kupuja mieszkania W TEJ INWESTYCJI

 • Sobre El Cielo
  Gość
  2020-11-24 10:09:44
  Zgadzamy się, Ursus to tragedia a jeszcze zaktualizuję twoja wiedzę... Teraz śpiewają w tej okolicy 9300 :)

 • Zawodowiec
  Gość
  2020-11-24 11:59:56
  No chyba nie, masz napisane od jakiej kwoty zaczynają się ceny. A ogólnie ktoś tu nieźle szaleje, wychodzi na to że każde osiedle jest złe :D

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.