W dzielnicy Ursus powstaje projekt mieszkaniowy Ursa Park


2017.05.15
Autor: Urbanity.pl
Unidevelopment S.A. wraz ze spółką CPD S.A. realizuje w warszawskiej dzielnicy Ursus nową inwestycję mieszkaniową - Ursa Park. Projekt powstaje na nieruchomości przyległej do ukończonego projektu URSA Smart City i nawiązuje do niego swoim charakterem.

W ramach projektu Ursa Park powstanie osiedle realizowane w dwóch etapach. Pierwsza część inwestycji składała się będzie z 189 mieszkań, a druga z kolejnych 196 lokali w metrażach od 33 do 92 metrów kwadratowych. Większość mieszkań ma rozkład dwu- i trzypokojowy.

Inwestycja zaoferuje również 385 miejsc postojowych oraz 10 lokali handlowo-usługowych zlokalizowanych na parterach budynków od strony ulicy Dyrekcyjnej. Na terenie Ursa Park powstanie m.in. strefa spacerowo-rekreacyjna, ale także wewnętrzny dziedziniec z placem zabaw i ławkami.

Dotychczas w pobliżu URSY przebudowana została ulica Hennela oraz Dyrekcyjna. Zgodnie z informacją udzieloną w listopadzie zeszłego roku przez Urząd Dzielnicy, przy ul. Hennela wybudowane zostanie również przedszkole. W nowoczesnym budynku znajdzie się miejsce dla 150 dzieci w wieku od 3 do 6 lat. W przyszłości władze zapowiadają tu również budowę szkoły podstawowej z halą sportową.

Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada pracownia Hermanowicz Rewski Architekci, a generalnym wykonawcą Ursa Park została spółka Unibep. Oddanie osiedla do użytku zaplanowano na IV kwartał 2018 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.