Ursa Park - pierwszy etap gotowy, drugi w przyszłym roku

2018.11.21

Zakończyła się budowa pierwszego etapu warszawskiego projektu mieszkalnego Ursa Park, który jest wspólnym przedsięwzięciem Unidevelopment SA oraz CPD SA.

Deweloper otrzymał pozwolenie na użytkowanie i rozpoczął przekazywanie kluczy klientom w pierwszym etapie osiedla Ursa Park na warszawskim Ursusie. Jest to inwestycja przyległa do wcześniejszego projektu Ursa Smart City.

I etap Ursa Park to 189 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 33 do 92 mkw., w większości dwu- oraz trzypokojowych. Obecnie trwa budowa II etapu, w którym wybudowanych zostanie dodatkowe 196 mieszkań, a ich oddane zaplanowano na wiosnę 2019 roku.

Mieszkańcy Ursa Park będą mogli korzystać z parkingu samochodowego na 385 miejsc oraz 10 lokali usługowych, zlokalizowanych na parterach budynków od strony ulicy Dyrekcyjnej.

Unidevelopment wraz CPD planują kontynuację współpracy w dzielnicy Ursus. Spółki wprowadzą wkrótce do oferty kolejne mieszkania na terenach sąsiadujących ze zrealizowanymi projektami przy ul. Hennela i Dyrekcyjnej.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.