Przy Burakowskiej powstanie 120-metrowy Forest

2018.09.11

Słowacki HB Reavis dysponuje już pozwoleniem na budowę 120-metrowego wieżowca Forest, który powstanie przy ulicy Burakowskiej 14 w Warszawie.

Przy ulicy Burakowskiej 14, na pograniczu Woli, Śródmieścia i Żoliborza, wybudowany zostanie kampus biurowy Forest, który składał się będzie ze 120-metrowego wieżowca oraz przyległych budynków o wysokości od sześciu do ośmiu kondygnacji.

Na dwuhektarowym terenie powstanie około 78 000 metrów kwadratowych do wynajęcia - biura, część handlowo-usługowa z restauracjami i kawiarniami na parterach. Foster zaoferuje również parking samochodowy na około 800 samochodów, w tym 38 punktów do ładowania elektrycznych. Przyszli użytkownicy kampusu będą mieli do dyspozycji również prawie 250 miejsc dla jednośladów.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia HRA Architekci. Inwestor dysponuje już pozwoleniem na budowę.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Marcin
  Gość
  2018-09-12 10:41:38
  Bardzo mi sie podoba ten projekt. Głównie dlatego że ma mieć 120metrow, oby do dachu a nie z antenami. Tej firmie można zaufać że bedzie dobrze i nowocześnie wyglądał oraz bedzie solidny, bo stawiają Varso więc "potrafią". Bryła oraz wysokość dobrze sie wpiszą w nieodległe podobnej wysokości Intraco oraz błękitny, choć jeszcze czegoś podobnego tam brakuje. Ładniejszy napewno niż "babka". Szybko się zapełni najemcami bo z dala od ścisku samego centrum, niedlugo powstanie 3linia metra blisko i czysty widok na północ z okien. Trzymam kciuki

 • Bw
  Gość
  2018-09-12 20:25:43
  No z tym że Błękitny będzie blisko to spora przesada.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.