Plac Unii sprzedany za 226 mln euro

2014.12.19

Za 226 mln euro Grupa Liebrecht & wooD i BBI Development SA sprzedała kompleks handlowo-biurowy Plac Unii w Warszawie. Kupującym jest Invesco Real Estate (IRE).

Plac Unii znajduje się przy placu Unii Lubelskiej i oferuje 41,3 tys. mkw. powierzchni biurowej w standardzie klasy A+ oraz 15,5 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej, która znajduje się w 3-poziomowym centrum handlowym.

Dzięki transakcji Liebrecht & WooD oraz BBI Development zgromadzili środki, które pozwolą na realizację nowych projektów, w tym mi.n. wspólnej inwestycji - komercyjnej części Centrum Praskiego Koneser w Warszawie.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Plac Unii City Shopping, Centrum Praskie Koneser, Liebrecht & wooD Polska, BBI Development NFI

Komentarze


  • gość
    Gość
    2014-12-29 22:34:31
    To dobra informacja dla ich innych wspólnych inwestycji. To znaczy zatem, że ruszają z częścią komercyjną Konesera. Plac Unii wyszedł im wspólnie super, co z resztą widać po tym, jak szybko udało im się sprzedać. Ja osobiście interesuję się Pragą, dlatego to jak ostatecznie będzie wyglądała ta komercyjna część bardzo mnie ciekawi. W końcu ktoś dostrzegł potencjał tego miejsca. Tu na Pradze aż się prosi o biura, zwłaszcza teraz od kiedy będzie metro to to jest świetna lokalizacja.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.