Pierwszy Intermarche w Warszawie otwarty zostanie w Galerii Młociny


2017.03.02
Autor: Urbanity.pl
Operatorem spożywczym warszawskiej Galerii Młociny został supermarket Intermarche, który otworzy w obiekcie swój pierwszy sklep w stolicy. W podpisaniu umowy najmu, najemcę reprezentowała firma Colliers International.

Galeria Młociny to galeria handlowo-rozrywkowa, która powstaje na Bielanach w Warszawie. Docelowo inwestycja zaoferuje 70 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu z około 220 lokalami. W galerii otwarte zostanie również największe w tej części miasta 9-ekranowe kino CINEMA3D.

Operatorem spożywczym Galerii Młociny została międzynarodowa sieć supermarketów Intermarche, która wynajęła ponad 2 610 mkw. powierzchni. W Polsce funkcjonuje obecnie ponad 230 sklepów tej marki.

Projekt architektoniczny powstał w biurach Autorskiej Pracowni Architektury Kuryłowicz & Associates oraz Chapman Taylor. Galeria jest obecnie skomercjalizowana w ponad 50 procentach.

Komentarze


  • Qwertyk
    Gość
    2017-03-04 12:04:06
    Warto wspomnieć, że dotychczasowym operatorem spożywczym była Alma. Wiadomo jednak, że z powodów dużych problemów finansowych i zamknięcia prawie 90% sklepów (obecnie zostało z 5/7 czynnych sklepów w 2xWwie i kilka Krakowie) Alma w Galerii Młociny by się nie otworzyła. Podobnie Alma, która miała powstać w inwestycji Echo Development na Konstruktorskiej.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.