Ostatnie mieszkania w Stalowa 27. Ukończenie na wiosnę

2020.12.15

Dobiega końca realizacja inwestycji firmy Eiffage Immobilier Polska w Warszawie - Stalowa 27. Budynek, który powstaje w dzielnicy Praga-Północ będzie gotowy wiosną 2021 roku.

Stalowa 27 to 6-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 60 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28 do 90 metrów kwadratowych. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA.

Inwestycja oferuje 56 mieszkań - jedno i dwupokojowych o metrażach od 28 do 58 mkw. oraz cztery dwupoziomowe apartamenty na najwyższej, cofniętej kondygnacji. W sprzedaży pozostało jeszcze 5 lokali od 40 do 58 mkw. W parterze kamienicy znajduje się lokal usługowy o powierzchni 25 mkw.

Wewnętrzna część obiektu przy Stalowej 27 zostanie wypełniona zielonym patio. Inwestycja zaoferuje również przestrzeń do przechowywania rowerów i wózków.

Stalowa 27 to druga po Villa Sadybie inwestycja Eiffage Immobilier Polska w stolicy, która zostanie oddana do użytku wiosną 2021 roku. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Loesch+Partnerzy.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.