Koniec prac konstrukcyjnych na budowie kamienicy przy Stalowej

2020.09.22

W sercu warszawskiej Nowej Pragi trwa realizacja nowoczesnej kamienicy Stalowa 27, która jest wspólnym projektem spółek z grupy Eiffage.

Stalowa 27 to inwestycja mieszkaniowa, w której znajdzie się 60 mieszkań i apartamentów, z czego 56 lokali to jedno i dwupokojowe mieszkania o metrażach od 28 do 58 mkw., oraz cztery dwupoziomowe apartamenty na najwyższej, cofniętej kondygnacji. Największe apartamenty będą miały powierzchnię 90 mkw.

Mieszkania dysponowały będą balkonami lub loggiami, natomiast apartamenty wyposażone zostaną w tarasy. Z kolei mieszkania na parterze będą miały wydzielone prywatne ogródki. W częściach wspólnych kamienicy powstanie zielone patio. W ramach inwestycji powstanie także przestrzeń do przechowywania rowerów i wózków. W podziemnej hali garażowej znajdzie się miejsce na 8 aut.

Generalny wykonawca inwestycji, spółka Eiffage Polska Budownictwo SA realizuje kamienicę przy Stalowej 27 zgodnie z harmonogramem. Zakończyły się właśnie prace konstrukcyjne, a nad obiektem zawisła tradycyjna wiecha. Aktualnie dobiega końca montaż okien i ruszają prace elewacyjne i wewnętrzne tynkarskie.

FILM Z MONTAŻU WIECHY

Na fasadzie kamienicy Stalowa 27 pojawi się znak „Kocham Pragę”, który dotychczas w formie muralu zdobił sąsiedni budynek. Projekt architektoniczny kamienicy powstał w pracowni Loesch+Partnerzy. Inwestycja będzie gotowa wiosną 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.