Nowy kompleks biurowy w Warszawie przyciągnął kolejnych najemców

2021.11.03

PUMA, Vorwerk, Sweco oraz poufny najemca to nowe firmy, które dołączyły do grona najemców kompleksu biurowego Forest, który inspirowany jest klimatem lasu.

Cztery nowe firmy zajmą biura w jednym z najbardziej zielonych budynków powstających w Warszawie. Do kompleksu Forest przeprowadzą się PUMA, Vorwerk, Sweco oraz poufny najemca. Łącznie zajmą 4 500 mkw. powierzchni biurowej.

Forest to nowoczesny kompleks biurowy firmy HB Reavis, który wyróżnia się dużym zielonym dziedzińcem i tarasami na dachu, gdzie znajduje się m.in. miejski ogród. Na terenie warszawskiego kompleksu zasadzonych ma zostać 200 drzew i tyle samo krzewów.

Inwestycja dysponuje certyfikatami ekologicznymi BREEAM, BREEAM Communities, a także certyfikat WELL.

1 600 mkw. powierzchni biurowej w Foreście zajmie marka sportowa Puma. Z kolei poufny najemca, który jest wiodącym producentem maszyn i urządzeń do pielęgnacji lasów i ogrodów wynajął 1 500 mkw. powierzchni. Na 1. piętrze swoje centrum szkoleniowe otworzy firma Vorwerk, producent sprzętu AGD i kosmetyków. Natomiast firma konsultingowa Sweco, która funkcjonuje w obszarze architektury i inżynierii, wynajęła biuro o powierzchni ponad 700 mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Czytelnik
  Gość
  2021-11-04 10:39:54
  Gratulacje dla autora "artykułu". Nie napisał gdzie inwestycja się mieści, o jakichkolwiek terminach z nią związanych nawet nie mówiąc. Publicystyka z najwyższej półki.

 • Do czytelnika
  Gość
  2021-11-04 11:28:17
  Poniżej artykułu jest powiązanie do inwestycji ( takie kolorowe zdjecie :P) jak w nie klikniesz to dowiesz się wszystkiego. Nie trzeba od razu psioczyć

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.