Nowoczesny kompleks Wola Retro w Warszawie od LC Corp


2016.07.18
Autor: Propertynews.pl
Firma LC Corp planuje realizację kompleksu biurowo-usługowego Wola Retro, który powstać ma na działce przy ulicy Skierniewickiej na warszawskiej Woli. Projekt inwestycji przygotowała pracownia APA Kuryłowicz.

Wola Retro to inwestycja biurowa składająca się z dwóch nowych budynków 9- i 13-kondygnacyjnego, które połączone zostaną z obiektem dawnej Centrali Zaopatrywania Instytucji Ubezpieczeń Społecznych wybudowanej w latach 30. Budynek ten zostanie zmodernizowany i przebudowany z zachowaniem elewacji od strony ulic.

Powierzchnia działki przy ulicy Skierniewickiej 16-20 na Woli wynosi 6 867 mkw. Istniejący budynek po remoncie posiadał będzie 5 200 mkw. powierzchni najmu, natomiast w nowych biurowcach Wola Retro znajdzie się 17 600 mkw. nowoczesnej powierzchni. Na jednej kondygnacji ma być dostępne około 2 600 mkw. powierzchni biurowej.

Projekt architektoniczny kompleksu powstał w pracowni APA Kuryłowicz & Associates. Inwestorem jest spółka LC Corp, która podpisała już porozumienie w ramach którego Budimex zobowiązał się do złożenia oferty na realizację inwestycji Wola Retro.

Inne wiadomości o Wola Retro, Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates, Budimex, Develia

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.