Gotowy I etap osiedla Miasto Moje na warszawskiej Białołęce

2018.06.18

Ronson Development dysponuje już pozwoleniem na użytkowanie dla pierwszego etapu osiedla Miasto Moje, największej obecnie realizowanej inwestycji przez tego dewelopera.

Pierwszy etap projektu osiedla Miasto Moje składa się z dwóch budynków, w których łącznie znajduje się 205 lokali, w tym 191 mieszkań oraz 14 lokali handlowo-usługowych, zlokalizowanych na parterze.

Deweloper rozpoczął już przekazywanie lokali nowym właścicielom. W pierwszym etapie Ronson sprzedał już prawie wszystkie mieszkania, a w ofercie pozostały jedynie cztery ostatnie lokale mieszkalne i kilka usługowych. Z kolei w drugim etapie osiedla Miasto Moje, nabywców znalazło ponad 40 proc. ze 148 oferowanych mieszkań. W najbliższym czasie rozpocznie się sprzedaż trzeciego etapu inwestycji. Ceny lokali dostępnych obecnie w ofercie zaczynają się od 5 900 zł za metr kwadratowy.

Docelowo osiedle Miasto Moje składało się będzie z około 1500 lokali. Na terenie inwestycji powstanie również część handlowo-gastronomiczna oraz Pasaż Wisła, w ramach którego wyodrębnione zostaną cztery strefy, tzw. zatoki: relaksu, zabawy, aktywności i kultury.

Inwestycja powstaje przy ulicy Marywilskiej 62 na warszawskiej Białołęce. Generalnym wykonawcą pierwszych dwóch etapów osiedla jest Hochtief Polska, a projekt architektoniczny przygotowała pracownia Archiplan. II etap osiedla Miasto Moje zostanie oddany do użytku pod koniec tego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.