Rozrasta się osiedle Miasto Moje w Warszawie

2019.02.27

Zakończyła się realizacja drugiego etapu osiedla Miasto Moje, które powstaje na warszawskiej Białołęce. Ronson Development uzyskał już pozwolenie na użytkowanie.

Ronson Development rozpoczął przekazywanie kluczy do mieszkań, które powstały w ramach drugiego etapu osiedla Miasto Moje. W tej części inwestycji powstały dwa budynki liczące łącznie 148 lokali, z czego większość została już sprzedana. W drugim etapie projektu przewidziano lokal na przedszkole.

Miasto Moje powstaje na działce przy ulicy Marywilskiej 62 na Białołęce. Docelowo osiedle zaoferuje około 1 500 mieszkań w zróżnicowanych metrażach. Poza lokalami handlowymi, usługowymi i gastronomicznymi, na terenie inwestycji powstaje Pasaż Wisła, w ramach którego wyodrębnione zostaną cztery strefy, tzw. zatoki: relaksu, zabawy, aktywności i kultury.

Niebawem ruszy budowa kolejnego, trzeciego etapu osiedla. W tej części osiedla również powstaną kolejne atrakcje dla mieszkańców, w tym m.in. strefa relaksu z leżakami i hamakami, miejsce do grillowania, plac gier, siłownia plenerowa, amfiteatr, duży plac zabaw ze zjeżdżalniami, a także kaskada wodna.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.