Dobiega końca budowa I etapu osiedla Miasto Moje

2017.07.10

Na budowie pierwszego etapu osiedla Miasto Moje w Warszawie, dobiegły końca prace konstrukcyjne. Z tej okazji na terenie inwestycji odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy. Deweloperem kompleksu jest Ronson Development.

Na warszawskiej Białołęce trwa budowa osiedla Miasto Moje - największego projektu w historii Ronson Development. Pierwszy etap inwestycji to dwa budynki z 191 mieszkaniami oraz 14 lokalami handlowo-usługowymi na parterze.

Generalnym wykonawcą osiedla jest Hochtief Polska, który zakończył właśnie prace konstrukcyjne, osiągając docelową wysokość budynków. Pierwszy etap inwestycji ma zostać oddany do użytku na początku 2018 roku. Deweloper sprzedał do tej pory 45 proc. z 205 oferowanych lokali.

Docelowo osiedle Miasto Moje oferowało będzie około 1 500 mieszkań. Deweloper zapewni również przyszłym mieszkańcom pełną infrastrukturę usługowo-rekreacyjną pod nazwą Pasaż Wisła, który składał się będzie z czterech zatok: zabawy, kultury, aktywności i relaksu. Znajdą się tutaj m.in. place zabaw, siłownia plenerowa oraz osiedlowy amfiteatr.

Ceny mieszkań w kompleksie zaczynają się od 175 tys. zł za kawalerkę, 231 tys. zł za mieszkanie 2-pokojowe i 299 tys. zł za mieszkanie 3-pokojowe.

Projekt architektoniczny osiedla Miasto Moje powstał w pracowni Archiplan.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle Miasto Moje, Hochtief Polska, Ronson Development, Archiplan Studio

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.