Przedsprzedaż II etapu osiedla Miasto Moje w Warszawie

2017.09.14

W sobotę ruszy przedsprzedaż mieszkań, które powstaną w II etapie warszawskiego osiedla Miasto Moje przy ulicy Marywilskiej. Oddanie do użytku I etapu inwestycji zaplanowano na początek 2018 roku. Deweloperem jest firma Ronson Development.

II etap osiedla Miasto Moje to 145 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 27 metrów kwadratowych, których specjalne promocyjne ceny zaczynają się od 167 000 zł. Przedsprzedaż ruszy 16 września i potrwa do 7 października.

Jednopokojowe mieszkanie dostępne będzie już od 167 tys. zł. Dwa pokoje kupujący mogą nabyć już za 226 tys. zł, a lokum trzypokojowe za 294 tys. zł. W pierwszym etapie inwestycji sprzedanych zostało już prawie 60 proc. ze 191 mieszkań.

II etap osiedla Miasto Moje, oprócz lokali mieszkalnych, zaoferuje m.in. przedszkole i dwa nowe place zabaw. Ronson Development wprowadzi również unikatowy koncept - Pasaż Wisła.

Już w I etapie zostanie otwarty plac miejski z kawiarniami, fontanną i pierwszym placem zabaw. Lokatorzy będą mieli też do dyspozycji sklepy zlokalizowane w pasażu usługowym w bezpośrednim sąsiedztwie mieszkań.

Prace budowlane nad drugim etapem inwestycji ruszyły na początku sierpnia. Ta część osiedla będzie gotowa w IV kwartale 2018 roku.

Osiedle Miasto Moje to największy i najbardziej kompleksowy projekt w historii firmy Ronson Development. Docelowo będzie liczyć około 1500 mieszkań. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Archiplan, a generalnym wykonawcą jest Hochtief Polska.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle Miasto Moje, Hochtief Polska, Ronson Development, Archiplan Studio

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.