Finowie z YIT zakończyli swoją pierwszą inwestycję w Polsce

2020.08.11

Dobiegła końca realizacja nowego osiedla firmy YIT w Warszawie - Nordic Mokotów. Trzyetapowe osiedle otrzymało właśnie pozwolenie na użytkowanie.

W czerwcu 2016 roku rozpoczęciem budowy osiedla Nordic Mokotów, firma YIT zainaugurowała swoją działalność w Polsce. Po czterech latach realizacji inwestycji deweloper zakończył budowę swojego pierwszego osiedla w Polsce.

Osiedle Nordic Mokotów to łącznie 340 mieszkań o zróżnicowanych metrażach sięgających nawet ponad 100 mkw. i układach od kawalerek po dwupoziomowe lokale. Wszystkie mieszkania dysponują balkonami lub tarasami. Mieszkańcy osiedla mają do dyspozycji zielone patio, przestrzeń usługową w parterze oraz podziemny parking samochodowy z miejscem do ładowania pojazdów elektrycznych.

Firma YIT otrzymała właśnie pozwolenie na użytkowanie trzeciego i zarazem ostatniego etapu osiedla Nordic Mokotów. Klienci zaczęli już odbierać klucze do zakupionych mieszkań. W ofercie pozostało jeszcze 30 lokali.

YIT posiada w budowie obecnie cztery osiedla mieszkaniowe w Warszawie. Deweloper przygotowuje się do rozpoczęcia realizacji inwestycji w Gdańsku, gdzie powstać ma obiekt z kategorii mixed-use.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.