Duńska firma DSV buduje biurowiec w Warszawie

2018.04.30

Rozpoczęła się budowa budynku biurowego dla duńskiej korporacji DSV, który mieścił się będzie na rogu ulic Taśmowej i Marynarskiej w Warszawie. Inwestycja będzie gotowa w I kwartale 2020 roku.

W wyniku systematycznego powiększania zespołów firmy w ramach Shared Service Center, duńska korporacja, która jest jedną z wiodących na świecie firm z branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka), zdecydowała się na budowę nowego biurowca.

Na rogu ulic Taśmowej i Marynarskiej, powstaje nowoczesny, siedmiopiętrowy biurowiec klasy A o łącznej powierzchni najmu na poziomie ponad 30 000 metrów kwadratowych, który pomieści ponad 1 500 pracowników. Budynek utrzymany zostanie w stylu skandynawskim, a autorem koncepcji biurowca firmy DSV jest duńskie biuro architektoniczne PLH Arkitekter A/S.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest konsorcjum firm FineTech Construction oraz Fundamental Group. Zarządzającym projektem w imieniu DSV jest firma Portico Project Management. Biurowiec zostanie oddany do użytku na początku 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.