Gotowy I etap osiedla Zielone Bemowo

2019.08.09

Pierwszy etap warszawskiego osiedla Zielone Bemowo, które realizowane jest przez firmę Cordia Polska, otrzymał pozwolenie na użytkowanie.

Przy ulicy Lazurowej na Bemowie trwa realizacja dwuetapowego osiedla mieszkalnego Zielone Bemowo. W pierwszej części inwestycji, gdzie właśnie wydane zostało pozwolenie na użytkowanie, wybudowano 112 mieszkań w trzech budynkach. Sprzedanych zostało ponad 90 proc. lokali.

Równolegle trwa budowa drugiego etapu osiedla. Docelowo Zielone Bemowo składało się będzie z siedmiu budynków, w których znajdzie się 306 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 33 do 135 metrów kwadratowych. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na 2020 rok.

Na terenie osiedla zaaranżowany został miejski ogród, który po ukończeniu całego projektu będzie miał 24 000 mkw. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z plenerowej siłowni, a najmłodsi z placu zabaw. Miejsca parkingowe mieściły się będą w podziemnych halach garażowych.

Generalnym wykonawcą osiedla Zielone Bemowo jest Fundamental Group, a za architektoniczny projekt obiektu odpowiada Grupa 5 Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.