Gotowe Zielone Bemowo projektu Cordia Polska. Ogromny ogród pomiędzy budynkami

2020.11.18

Zakończyła się realizacja warszawskiego osiedla mieszkalnego Zielone Bemowo, które zlokalizowane jest przy ulicy Lazurowej.

Cordia Polska otrzymała prawomocne pozwolenie na użytkowanie ostatniego, II etapu debiutanckiego projektu przy ulicy Lazurowej w Warszawie.

Zielone Bemowo to łącznie siedem budynków wielorodzinnych, z czego w I etapie powstały trzy. Właśnie zakończyła się realizacja II fazy osiedla, w którym powstały kolejne cztery budynki z 194 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach od 33 do 135 metrów kwadratowych. Ponad 90 proc. lokali znalazło już swoich nowych właścicieli.

Do wszystkich mieszkań przynależą balkony, tarasy lub ogródki. Dodatkowo pomiędzy budynkami Zielonego Bemowa zaaranżowany został miejski ogród o łącznej powierzchni 24 000 mkw. Na terenie osiedla znajdują się także wiaty rowerowe, siłownia plenerowa i dwa place zabaw. Miejsca parkingowe zlokalizowane zostały głównie w podziemnej hali garażowej.

Generalnym wykonawcą była firma Fundamental Group, natomiast projekt architektoniczny Zielonego Bemowa to zasługa biura Grupa 5 Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Pola kapusty
  Gość
  2020-11-20 11:36:36
  Jeśli przez określenie "ogromne ogrody" macie na myśli pola kapusty i buraków za ogrodzeniem osiedla to potwierdzam. Naprawdę ogromne, wręcz majestatyczne.

 • Amen
  Gość
  2020-11-20 12:44:02
  Okolica mocno zmiania się na plus. Niebawem metro. Warto tu kupic teraz mieszkanie za 10 tys. Zapewne w najbliższym czasie ceny wzrosną o 2 tys za m2.

 • Pola kapusty
  Gość
  2020-11-20 13:52:03
  Już widzę Bemowo po 12k/metr. Zastanawiające że od otwarcia metra trocka napompowane ceny w blokach dookoła spadają miesiąc po miesiącu, bylo 10-11k a jest 9-10k, spekulanci obniżyli oczekiwania.
  Bemowo na końcu świata na pewno będzie po 30k/metr, w końcu nawet Lewandowski chce tu mieszkać :D

  Głupie biuro sprzedaży nagania ludzi a ich jedyny argument to "Metro". A do metra dojścia nie ma, 1,5 km na piechotę trzeba iść ;)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.