Na Dolnym Mokotowie ruszyła budowa osiedla firmy Yareal

2020.01.08

Rozpoczęła się budowa warszawskiej inwestycji firmy Yareal - Rezydencja Dolina Mokotów, która zlokalizowana jest pod tzw. skocznią na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Rezydencja Dolina Mokotów powstaje na Dolnym Mokotowie i składa się z trzech, dwupiętrowych budynków, w których zaplanowano 93 mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Dwell Well Construction, spółka z grupy Fundamental Group.

Warszawska inwestycja firmy Yareal powstanie poniżej skarpy wiślanej tuż obok planowanego kilkuhektarowego parku, u zbiegu dwóch alei - Sikorskiego i Wilanowskiej. Rezydencja Dolina Mokotów oferuje 93 mieszkania o metrażach od 90 do 117 mkw., z czego większość stanowią 4-pokojowe lokale. W sprzedaży znajdują się także apartamenty 5-pokojowe oraz lokale 2- i 3-pokojowe (41-71 mkw). W każdej z klatek schodowych znajdą się maksymalnie 3-4 mieszkania na piętrze.

W podziemnych halach garażowych znajdzie się 127 miejsc parkingowych, z czego część będzie umożliwia montaż własnych stacji ładowania samochodów elektrycznych z indywidualnym licznikiem zużycia energii. Osiedle spełniało będzie wymogi certyfikatu BREEAM i będzie jednym z pierwszuch w Polsce z najwyższą oceną dla budynków wielorodzinnych, na poziomie Very Good.

Obecnie poziom sprzedaży mieszkań wynosi prawie 20 proc. Rezydencja Dolina Mokotów będzie gotowa pod koniec 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Rezydencja Dolina Mokotów, Fundamental Group, Yareal Polska

Komentarze


  • Krzysiek
    Gość
    2020-01-16 13:06:49
    Jeszcze nie rozpoczął, może na papierze.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.