Sienna 65 w Warszawie już z wykonawcą

2018.06.12

Firma Yareal wybrała generalnego wykonawcę apartamentowca, który powstanie na działce przy ulicy Siennej 65 w Warszawie. Budowa rozpocznie się w lipcu tego roku.

Apartamenty Sienna 65 będą 10-piętrowym budynkiem mieszkalnym, w którym znajdzie się 80 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Na fasadzie obiektu pojawią się szlachetne materiały wykończeniowe oraz nietypowe - zaprojektowane specjalnie dla tej inwestycji - donice na zieleń. Wejście do budynku prowadziło będzie przez reprezentacyjne lobby z recepcją.

Od momentu rozpoczęcia sprzedaży apartamentów, swoich nabywców znalazło już ponad 60 proc. mieszkań. W ofercie pozostały jeszcze lokale o metrażach od 32 metrów kwadratowych oraz trzypokojowe mieszkania o powierzchni około 65 mkw. Dostępnych jest też kilka dużych, blisko stumetrowych apartamentów. Na parterze inwestycji przy Siennej 65 mieściły się będą lokale handlowo-usługowe o łącznej powierzchni 400 mkw.

Atrakcją apartamentowca będzie taras rekreacyjno-widokowy na dachu z widokiem na Warszawę. Pod budynkiem zaplanowano dwupoziomową halę garażową z możliwością montażu na życzenie osobistych stacji ładowania samochodów elektrycznych z indywidualnymi licznikami dla każdego z właścicieli.

Budowa projektu Sienna 65 rozpocznie się w lipcu br., a generalnym wykonawcą została firma Fundamental Group. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Maas Projekt. Inwestycja na etapie projektowania otrzymała certyfikat zrównoważonego budownictwa BREEAM. Apartamenty Sienna 65 zostaną oddane do użytku na początku 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.