Rusza sprzedaż mieszkań w Rezydencji Iwickiej na Mokotowie


2020.02.26
Autor: Urbanity.pl
Yareal rozpoczął sprzedaż apartamentów, które powstaną w ramach inwestycji Rezydencja Iwicka na Mokotowie. Wkrótce rozpoczną się także prace budowlane.

Rezydencja Iwicka powstanie na działce u zbiegu ulic Iwickiej i Krasnołęckiej na warszawskim Mokotowie. Osiedle składało się będzie z czterech kameralnych budynków wielorodzinnych, w których zaplanowano łącznie 88 mieszkań. Właśnie ruszyła ich sprzedaż.

W ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach, począwszy od niewielkich lokali typu studio o powierzchni blisko 40 mkw., do ponad 200-metrowych penthouse’ów. Mieszkania w Rezydencji będą miały ponadstandardową wysokość, która – w przypadku penthouse’ów z antresolami na górnej kondygnacji – będzie sięgała nawet 5,5 m.

Deweloper zaplanował również trzy zielone dziedzińce, rozlokowane pomiędzy czteropiętrowymi budynkami. W narożnym budynku, obok recepcji, znajdzie się wspólna przestrzeń do wyłącznej dyspozycji mieszkańców - zaplanowano tutaj wielofunkcyjne pomieszczenie klubowe z kącikiem zabaw dla dzieci, częścią kinową, aneksem kuchennym oraz pomieszczenia sanitarne, gdzie będzie można organizować np. rodzinne imprezy dla dzieci.

W ramach inwestycji Rezydencja Iwicka pojawi się specjalne miejsce na paczki dostarczane przez kurierów, a w parterze budynków trzy lokale handlowo-usługowe. Pod obiektami znajdzie się hala garażowa na 110 miejsc parkingowych i około 50 komórek lokatorskich.

Za projekt architektoniczny odpowiadają architekci z pracowni Maas Projekt. Inwestycja będzie miała certyfikat zrównoważonego budownictwa BREEAM na poziomie Very Good. Budowa Rezydencji Iwickiej rozpocznie się w drugiej połowie br., a zakończy w połowie 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.