Luksusowa rezydencja powstała na Dolnym Mokotowie. Kameralnie i z troską o środowisko


2022.09.07
Autor: Piotr Maślak
Na Dolnym Mokotowie w Warszawie oddana została do użytku luksusowa rezydencja dewelopera Yareal Polska. Inwestycja oferuje niespełna 100 apartamentów w czterech budynkach typu premium. Największe mieszkania z antresolą mają powierzchnię nawet 200 mkw.

Rezydencja Iwicka powstała na Dolnym Mokotowie, na obszarze Sielce w Warszawie. Przy ulicy Iwickiej powstały cztery budynki wielorodzinne typu premium, w którym znalazło się łącznie 88 mieszkań. Największe apartamenty łącznie z antresolą mają powierzchnią nawet 200 mkw. Generalnym wykonawcą inwestycji była spółka Unibep.

Gotowa inwestycja na Dolnym Mokotowie oferuje apartamenty w układach od jedno- do sześciopokojowych i niemal każdy dysponuje balkonem, loggią lub tarasem. Część mieszkań zlokalizowanych w parterze posiada prywatne ogródki, a niektóre z apartamentów na ostatnim piętrze antresole. Część podziemna inwestycji została zagospodarowana pod halę garażową na 110 miejsc postojowych.

Szczególną uwagę w tym projekcie należy zwrócić na jakość, nie tylko wykonania ale również użytych materiałów. Przykładowo okładziny elewacji powstały przy użyciu surowców premium, rzadko wykorzystywanych w budownictwie mieszkaniowym, m.in. z piaskowca ryflowanego i granitu oraz tynków dekoracyjnych
powiedział: Przemysław Pogorzelski, Kierownik Kontraktu Unibep SA

Przy realizacji Rezydencji Iwickiej zastosowano wiele rozwiązań w duchu troski o środowisko naturalne oraz komfort życia mieszkańców, co potwierdza certyfikat BREEAM. Ponadto generalny wykonawca zagospodarował pobliskie tereny, tworząc nową przestrzeń sportową dla uczniów pobliskiej szkoły.

Podczas trwania prac budowlanych na inwestycji Iwicka dzierżawiliśmy część terenu należącego do pobliskiego 34. Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa. W ramach umowy dot. tymczasowego udostępnienia terenu kadrze budowy, Unibep zobowiązał się do wybudowania przy liceum nowej bieżni lekkoatletycznej. Bieżnię oddaliśmy do użytku w lipcu zeszłego roku
powiedział: Przemysław Pogorzelski, Kierownik Kontraktu Unibep SA

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.