Na Mokotowie rusza budowa Rezydencji Iwicka


2020.11.17
Autor: Urbanity.pl
Yareal ruszył z budową kameralnej inwestycji mieszkaniowej Rezydencja Iwicka, która powstaje na warszawskim Dolnym Mokotowie.

Ruszyły prace budowlane na działce u zbiegu ulic Iwickiej i Krasnołęckiej na Dolnym Mokotowie, na której firma Yareal wybuduje cztery kameralne apartamentowce pod nazwą Rezydencja Iwicka. Generalnym wykonawcą została firma Unibep.

Inwestycja oferuje 88 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 27 do ponad 200-metrowych penthouse’ów. Przyszli mieszkańcy Rezydencji Iwicka będą mogli korzystać dodatkowo z przestrzeni wspólnej, w tym pomieszczenie klubowe z aneksem kuchennym, kącikiem zabaw dla dzieci, a także część kinową i łazienką.

W kompleksie znajdą się również trzy lokale użytkowe, które znalazły już swoich właścicieli. W podziemnej hali garażowej zaplanowano 110 miejsc parkingowych oraz kilkadziesiąt komórek lokatorskich.

Do tej pory sprzedanych zostało około 30 proc. mieszkań, które wprowadzone zostały do sprzedaży w pierwszej połowie roku. Rezydencja Iwicka będzie gotowa w połowie 2022 roku.

Komentarze


  • Katarzyna
    Gość
    2021-03-11 21:59:02
    Szkoda, że inwestycja kosztem dużego zielonego boiska, gdzie dzieci z pobliskiej szkoły mogły uprawiać sport. Niestety taka jest polityka miasta, żeby zabudować każdy kawałek wolnej zielonej przestrzeni.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.