Skandynawski styl nowego biurowca w Warszawie

2020.09.23

U zbiegu ulicy Taśmowej i Marynarskiej w Warszawie powstał nowoczesny biurowiec DSV, który zaprojektowany został w skandynawskim stylu.

Od 2018 roku trwała budowa budynku biurowego DSV - jednej z czołowych firm z branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka). Od początku czerwca 2020 roku jest już dostępny do pracy ponad 1500 pracowników.

Nowoczesny, 7-kondygnacyjny biurowiec DSV ISS, który zlokalizowany jest u zbiegu ulicy Taśmowej i Marynarskiej oferuje 33 000 mkw. powierzchni. Budynek wzorowany był na projekcie głównej siedziby firmy w Hedehusene pod Kopenhagą.

Można znaleźć w nim ponad 130 sal konferencyjnych, przestronne audytorium oraz Innovation Room – miejsce przeznaczone na warsztaty i szkolenia. Dodatkowo znajdują się tu siłownia i kantyna przeznaczone do dyspozycji osób zatrudnionych w DSV ISS, parking rowerowy oraz 15 miejsc do ładowania pojazdów elektrycznych.

Budynek jest ekologiczny, co potwierdza certyfikat BREEAM. Projekt architektoniczny powstał w pracowni APA Wojciechowski Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec DSV

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.