De Niro otworzy 5-gwiazdkowy hotel w Warszawie

2019.01.23

Hotel Nobu powstanie w miejscu dotychczasowego Hotelu Rialto, który właśnie jest rozbudowywany, a którego inwestorem jest Tacit Investment.

Nobu Hospitality, to światowa marka znana z lifestylowych hoteli i oryginalnych restauracji, założona przez słynnego aktora i jego wspólników – producenta filmowego i cenionego szefa kuchni - Roberta De Niro i Nobu Matsuhisy. Obecnie, blisko 40 Restauracji Nobu na 5 kontynentach odwiedza 3 miliony gości rocznie.

Nowy, pięciogwiazdkowy Nobu Hotel Warsaw będzie jedynym hotelem tej marki w naszej części Europy. Światowa marka mieściła się będzie w miejscu dotychczasowego Hotelu Rialto przy ulicy Wilczej, który właśnie jest rozbudowywany. Projekt nowego obiektu przygotowała pracownia Medusa Group, która wraz z kalifornijskim studiem PCH, tworzą projekt wnętrz hotelu.

Nobu Hotel Warsaw oferował będzie 120 pokoi, a także przestrzenne sale dedykowane eventom i wydarzeniom biznesowym, strefę fitness oraz markową Restaurację Nobu. Inwestorem jest Tacit Investment, a operatorem hotelu będzie Nobu Hospitality.

Wartość projektu wynosi 100 mln zł. Otwarcie restauracji oraz hotelu Nobu zaplanowano na początek 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Nobu Hotel Warsaw, Medusa Group - Przemysław Łukasik, Łukasz Zagała, Tacit Development Polska JS

Komentarze


 • Szkodagadac
  Gość
  2019-01-29 13:22:40
  Na miejscu tego hotelu stoi obecnie bardzo ladna kamienica, raczej nie pozwola jej tknac

 • Usu
  Gość
  2019-02-11 21:37:53
  Człowieku ten budynek jest już wybudowany i w trakcie prac wykończeniowych.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.