Zarezerwuj pokój w hotelu Roberta De Niro. Otwarcie Nobu Warsaw

2020.08.04

W poniedziałek, 3 sierpnia br., swoją działalność rozpocząć pierwszy w Polsce hotel marki Nobu, założonej przez szefa kuchni Nobu Matsuhisę, aktora Roberta De Niro oraz producenta filmowego Meira Tepera.

W pierwszej kolejności, bo już 17 lipca otwarta została restauracja Nobu, a 3 sierpnia część hotelowa obiektu Nobu Hotel Warsaw przy ulicy Koszykowej w Warszawie.

Hotel Nobu Warsaw składa się z dwóch części - pierwsza mieści się w przedwojennym Hotelu Rialto i utrzymana jest w stylu Art Deco. Koncepcję architektoniczną przygotowała pracownia De Novo. Z kolei biuro Medusa Group wraz z kalifornijskim Studio PCH przygotowało projekt drugiej, nowej części hotelu. Pokoje Hotel Nobu Warsaw urządzone zostały w różnych stylach, od klasycznego do nowoczesnego. Design hotelu został wzbogacony o wyjątkowe, innowacyjne dzieła polskich twórców takich jak Anna Bimer, Piotr Uklański i Mikołaj Moskal.

Łącznie zarezerwować można 120 pokoi hotelowych w standardzie pięciu gwiazdek.

Hotel Nobu Warsaw to także część eventowa o łącznej powierzchni 438 mkw., na której można zorganizować konferencję, imprezę oraz spotkanie. Można podzielić ją na dwa w pełni autonomiczne pomieszczenia - sala Sakura o powierzchni 266 mkw oraz Hikari zajmująca 171 mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.