Hotel The Bridge powstaje na wrocławskim Ostrowie Tumskim


2017.09.25
Autor: Urbanity.pl
Na budowie hotelowej inwestycji spółki Tacit Investment we Wrocławiu odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego. The Bridge będzie ekskluzywnym hotelem, który zlokalizowany będzie na Ostrowie Tumskim.

The Bridge zaoferuje łącznie 184 pokoje, restaurację, sale konferencyjne oraz podziemny parking samochodowy. Atutem inwestycji będzie taras widokowy na dachu budynku.

Projekt hotelu, który powstał po konsultacjach z urzędem miasta, wpisuje się architektonicznie w historyczną, najstarszą część Wrocławia. Przy budowie zastosowane zostaną naturalne materiały, takie jak tradycyjnie wypalana cegła, beton, szkło i metal.

Gości hotelu zapewne zachwyci wyjątkowa sala balowa otwierająca się na ogród, w pamięci zostanie także taras widokowy na dachu i zapierający dech w piersiach widok na Ostrów Tumski, zwłaszcza Plac Katedralny, Stare Miasto, ogrody i rzekę.

5-piętrowy The Bridge zaprojektowany został przez pracownię Forum Architekci. Za projekt wnętrz odpowiada Medusagroup, a generalnym wykonawcą inwestycji została firma Strabag.

Hotel The Bridge będzie działał pod marką MGallery by Sofitel, którą AccorHotels wprowadza do Polski.

Inne wiadomości o The Bridge Wrocław MGallery, Strabag, Medusa Group - Przemysław Łukasik, Łukasz Zagała, Tacit Development Polska JS

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.