Budowa części biurowo-handlowej Konesera jeszcze w tym roku

2015.03.18

Jak podają przedstawiciele firm deweloperskich BBI Development oraz Liebrecht&wooD, budowa części biurowo-handlowej warszawskiego Centrum Praskiego Koneser ruszy w trzecim kwartale bieżącego roku.

Centrum Praskie Koneser to kompleks wielofunkcyjny, który powstanie przy ul. Ząbkowskiej i Białostockiej na warszawskiej Pradze. W ramach projektu powstanie 47 tys. mkw. powierzchni biurowo-handlowej oraz hotel na 140 pokoi.

Inwestycja jest wspólnym przedsięwzięciem spółek BBI Development oraz Liebrecht&wooD. Na początku marca podana została informacja, że druga ze spółek wchodzi do spółki celowej, która realizuje ten projekt i dokapitalizuje go kwotą ponad 54 mln zł z możliwością powiększenia wkładu o 15 mln zł.

Dzięki temu będzie można ruszyć z budową Kwartału Centralnego w trzecim kwartale tego roku. Realizacja potrwać ma dwa lata.

Źródło: PAP

Inne wiadomości o Centrum Praskie Koneser, Liebrecht & wooD Polska, BBI Development NFI

Komentarze


  • Gość
    Gość
    2015-04-08 21:22:20
    Na Pradze powstanie kompleks podobny dzielnicom jakie miałem okazję widzieć w Nowym Jorku. Tam bywanie w takich miejscach to szczyt mody. Są tam tłumy w sklepach czy kawiarniach. Przyciąga alternatywny klimat, ludzie dziś szukają czegoś nowego. Myślę, że dobrze że tu w warszawskich warunkach odtwarzamy ten trend. To odważne i myślę, że się świetnie sprawdzi.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.