W Krakowie ruszyła budowa nowoczesnego kompleksu Tertium Business Park

2016.12.29

Rozpoczęła się realizacja pierwszego etapu kompleksu biurowego Tertium Business Park, który wybudowany zostanie na działce przy ulicy Lublańskiej 34 w dzielnicy Prądnik Czerwony. Inwestorem jest spółka Buma, a za projekt architektoniczny odpowiada biuro BRK.

Tertium Business Park to kompleks trzech biurowców, który będzie sąsiadować z innymi inwestycjami biurowymi - Quattro Business Park oraz Rondo Business Park.

Docelowo inwestycja dostarczy na krakowski rynek 37 500 metrów kwadratowych powierzchni najmu, a każdy z biurowców będzie dysponował powierzchnią na poziomie 12 500 mkw. Typowa kondygnacja zaoferuje 1 200 mkw. powierzchni biurowej. Miejsca parkingowe zaplanowano w 2-kondygnacyjnej podziemnej hali garażowej, gdzie znajdą się 583 stanowiska, a kolejne 15 zaplanowano na zewnątrz kompleksu.

W pierwszym etapie Tertium Business Park wybudowany zostanie 11-kondygnacyjny biurowiec, który zostanie oddany do użytku w drugim kwartale 2018 roku. Póki co, inwestor nie podaje kiedy kolejne budynki będą realizowane.

Projekt architektoniczny krakowskiego kompleksu powstał w pracowni BRK S.A., a generalnym wykonawcą inwestycji jest Buma Contractor.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.