Gotowy kolejny biurowiec w Dot Office. Jest pozwolenie na kolejne budynki

2020.05.26

W zagłębiu krakowskich biurowców, czyli Specjalnej Strefie Ekonomicznej „Krakowski Park Technologiczny”, oddany został do użytku kolejny budynek biurowy.

Grupa Buma realizuje w Krakowskim Parku Technologicznym swoją inwestycję biurową pod nazwą Dot Office. Kompleks, który powstaje w sąsiedztwie innego projektu tego inwestora - Green Office - został wzbogacony o kolejny biurowiec.

Dot Office L1 to biurowiec o powierzchni 13 140 metrów kwadratowych o wysokim standardzie technicznym klasy A, rozlokowanej na sześciu naziemnych kondygnacjach. Budowa obiektu już się zakończyła i biurowiec jest już dostępny dla najemców. W podziemnej hali garażowej znajduje się 210 miejsc postojowych, które uzupełnione zostały o 48 stanowisk zewnętrznych.

Przy biurowcu L1 mieści się także parking rowerowy i szatnie z prysznicami dla rowerzystów. Na terenie budynku kompleksu Dot Office znajdują się również m.in. elastyczne biura na wynajem At Office. Budynek dysponuje certyfikatem BREEAM, a inwestor zapowiedział już, że będzie również pozyskiwał certyfikację WELL. The Well Building Standard.

Dot Office docelowo składał się będzie z biurowców, które zaoferują ponad 100 000 mkw. przestrzeni do wynajęcia. Do tej pory wybudowanych zostało dziewięć biurowców o łącznej powierzchni ponad 76 000 mkw. Grupa Buma posiada już pozwolenie na realizację kolejnych budynków - L2 i M. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Medusa Group.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Dot Office, Grupa Buma, Medusa Group - Przemysław Łukasik, Łukasz Zagała

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.