REINO Partners i Grupa Buma wybudują Cu Office we Wrocławiu

2017.05.29

Cu Office - tak będzie się nazywał powstający we Wrocławiu przy ulicy Jaworskiej projekt biurowy REINO Partners i Grupa Buma. Budowa kompleksu właśnie się rozpoczęła, po ukończeniu będzie oferował łącznie 23 000 m2 powierzchni do wynajęcia. Oddanie do użytku pierwszego etapu inwestycji jest planowane na koniec 2018 r.

W budowie jest większy z dwóch biurowców Cu Office, oferujący 13 000 m2, budynek A. Budynek oznaczony literką B będzie natomiast oferował ponad 10 000 m2. Oba budynki będą wysokie na 8 kondygnacji. W ramach kompleksu zostanie zrealizowany także parking na ponad pół tysiąca miejsc oraz infrastruktura dla rowerzystów. Wyjątkowym miejscem będą zielone tarasy na dachach.

Rynek wrocławski jest bardzo perspektywiczny i stabilny. Jeśli chodzi o biura to trzeci co do wielkości w Polsce - po Warszawie i Krakowie. Jest też jednym z najdynamiczniej rozwijających się ośrodków gospodarczych w kraju. Dlatego też zdecydowaliśmy się wejść tutaj i zainwestować.

-mówi Konrad Dziewoński prezes Grupy Buma.

To dla nas pierwszy projekt deweloperski w portfolio, wcześniej kupowaliśmy gotowe, w pełni wynajęte budynki do FIZ-ów w formule REIT

? mówi Dorota Latkowska-Diniejko, partner i wiceprezes zarządu REINO Partners.

Generalnym wykonawcą Cu Office został Buma Contractor, natomiast autorem projektu architektonicznego jest Medusa Group z Bytomia.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.