Cu Office we Wrocławiu wynajmie Colliers


2017.07.31
Autor: Urbanity.pl
REINO Deweloperski FIZ, zarządzany przez REINO Partners i Grupa Buma wybrały firmę Colliers International na wyłącznego agenta odpowiedzialnego za komercjalizację kompleksu biurowego Cu Office we Wrocławiu.

Cu Office to kompleks biurowy składający się z dwóch 9-kondygnacyjnych biurowców o najwyższym standardzie technicznym klasy A. Inwestycja oferuje łącznie 23 500 metrów kwadratowych powierzchni najmu, z czego budynek A, którego budowa ruszyła w maju tego roku, zaoferuje najemcom blisko 13 000 mkw. powierzchni. Oddanie do użytku zaplanowano na IV kwartał 2018 roku.

W ciągu 12 miesięcy od otwarta fazy A, rozpocznie się budowa drugiego biurowca o powierzchni ponad 10 000 mkw. Oddanie do użytku tej części projektu planowane jest do 2019 roku.

Biurowce Cu Office oferowały będą również ponad 500 miejsc parkingowych i blisko 130 stanowisk dla rowerów. Kompleks powstaje zgodnie z wymaganiami certyfikacji BREEAM, co umożliwia mu ubieganie się o certyfikat na poziomie minimum Very Good.

Za projekt architektoniczny biurowców odpowiada pracownia Medusa Group. Komercjalizacją inwestycji zajmuje się Colliers International.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.