Wrocławski Dominikański już z zarządcą


2016.01.19
Autor: Urbanity.pl
Firmą odpowiedzialną za zarządzanie nowo wybudowanym kompleksem biurowym Dominikański, została firma Colliers International. Przypomnijmy, że parę dni nowym właścicielem obiektu został dundusz inwestycyjny Union Investment.

W ramach podpisanej umowy z Colliers International, firma odpowiedzialna będzie za szeroko pojęte zarządzanie operacyjne, techniczne, finansowe oraz administracyjne obiektem, jak również tworzenie i utrzymywanie dobrych relacji z najemcami.

Biurowiec Dominikański znajduje się w centrum Wrocławia, przy skrzyżowaniu ulic ks. Piotra Skargi i Kazimierza Wielkiego, w pobliżu Galerii Dominikańskiej. 7-kondygnacyjny budynek dysponuje łączną powierzchnią najmu na poziomie 40 tys. mkw. Obiekt posiada największą we Wrocławiu powierzchnię biurową na jednej kondygnacji, wynoszącą 6100 mkw. Pod biurowcem znajduje się hala garażowa na 380 miejsc. Dominikański jest precertyfikowany w systemie LEED na poziomie Gold.

Projekt architektoniczny obiektu przygotowała pracownia medusa group, a generalnym wykonawcą inwestycji była firma Skanska.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.