LUX MED Stomatologia z lokalem w biurowcu Dominikański we Wrocławiu


2022.09.15
Autor: Monika Kiereś
Powiększa się Centrum Medyczne w budynku biurowym Dominikański w centrum Wrocławia. Biurowiec klasy A zyska LUX MED Stomatologia.

Dominikański to nowoczesny kompleks biurowo-usługowy w standardzie klasy A, który składa się z budynku biurowego oraz zabytkowego Pałacu Oppersdorfów. Obiekt w centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulic Piotra Skargi, Wierzbowej i Oławskiej, w pobliżu placu Dominikańskiego zyska nową usługę. Grupa LUX MED powiększa Centrum Medyczne w biurowcu Dominikańskim o LUX MED Stomatologia.

Centrum Medyczne zostanie powiększone o powierzchnię 460 mkw. Właścicielowi obiektu, firmie Union Investment, doradzał Knight Frank, natomiast najemcę reprezentował zespół JLL.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią Bupa (od 2013), międzynarodowego ubezpieczyciela i świadczeniodawcy usług medycznych. W Polsce firma jest obecna od 30 lat. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, stomatologiczną, psychologiczną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 500 000 pacjentów.

Komentarze


  • Hehe
    Gość
    2022-09-16 12:23:09
    Sam robiłem na tej budowie, dla już zbankrutowanej firmy OPEUS, która to dla Skanskiej działała... a na koniec oczywiście nie zapłacili pieniędzy. Taka Polska jest właśnie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.