Kapelanka 42 w Krakowie zapełniony w 20 proc.


2014.01.16
Autor: Urbanity.pl
Pierwszymi najemcami budowanego w Krakowie kompleksu biurowego Kapelanka 42 zostały firmy Tesco, Apriso, spółka należąca do firmy Dassault Syst'mes. Już wcześniej wiadomo było, że do budynku wprowadzą się lokale oddziały Grupy Skanska. Firma Olimp Arena wynajęła powierzchnię, na której zostanie otwarta kantyna.

Tesco zajmie powierzchnię 2,5 tys. mkw. i wprowadzi się do kompleksu w grudniu tego roku. Apriso zajmie biura o powierzchni 2 440 m kw., gdzie wprowadzi się pod koniec czerwca tego roku. Operator kantyny wynajmie około 520 m kw. Natomiast lokalne oddziały Grupy Skanska zajmą 1 400 m kw. Kompleks Kapelanka 42 jest już wynajęty w ponad 20%.

Kapelanka 42 to kompleks biurowy, który składał się będzie z dwóch budynków biurowych o standardzie klasy A. 9-kondygnacyjne obiektu z 3-poziomowym parkingiem podziemnym łącznie będą dysponowały około 30 tys. mkw. najmu. Oddanie do użytku inwestycji zaplanowano na trzeci kwartał 2014 roku.

Za projekt kompleksu odpowiada biuro architektoniczne Medusa Group, a generalnym wykonawcą jest Skanska S.A. Za komercjalizację projektu odpowiada Skanska Property Poland.

Inne wiadomości o Kapelanka 42, Skanska, Medusa Group - Przemysław Łukasik, Łukasz Zagała, Colliers International Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.