Nowe biurowce w kompleksie Dot Office w Krakowie

2019.04.24

Trzy kolejne biurowce zostaną wybudowane w kompleksie biurowym Dot Office w Krakowie. Inwestorem przedsięwzięcia jest Grupa Buma.

Kompleks Dot Office zlokalizowany jest na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Krakowskiego Parku Technologicznego przy ulicy Czerwone Maki i ulicy Podole. Inwestycja, która powstaje od 2014 roku, wzbogacona zostanie o trzy kolejne budynki, które łącznie zaoferują 37 000 mkw. powierzchni najmu.

Obecnie dobiega końca budowa pierwszego z nich, biurowca L1, który dysponuje powierzchnią na poziomie 13 00 mkw. Dziewiąty biurowiec kompleksu będzie miał sześć kondygnacji, na których oprócz biur znajdzie się przestrzeń pod handel i usługi. Powierzchnia najmu typowej kondygnacji to 2 500 mkw.

Pomiędzy budynkami L1 i L2 powstanie strefa zieleni i miejsce do odpoczynku. Ta część inwestycji Dot Office zaoferuje również parkingi rowerowe, szatnie z prysznicami i suszarnie. Budowa biurowca L1 zakończy się w IV kwartale br. Budynki L2 i M dysponują już pozwoleniem na budowę.

Docelowo kompleks Dot Office zaoferuje ponad 100 000 mkw. nowoczesnej powierzchni do wynajęcia klasy A. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Medusa Group.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.