Nowe biurowce w kompleksie Dot Office w Krakowie


2019.04.24
Autor: Urbanity.pl
Trzy kolejne biurowce zostaną wybudowane w kompleksie biurowym Dot Office w Krakowie. Inwestorem przedsięwzięcia jest Grupa Buma.

Kompleks Dot Office zlokalizowany jest na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Krakowskiego Parku Technologicznego przy ulicy Czerwone Maki i ulicy Podole. Inwestycja, która powstaje od 2014 roku, wzbogacona zostanie o trzy kolejne budynki, które łącznie zaoferują 37 000 mkw. powierzchni najmu.

Obecnie dobiega końca budowa pierwszego z nich, biurowca L1, który dysponuje powierzchnią na poziomie 13 00 mkw. Dziewiąty biurowiec kompleksu będzie miał sześć kondygnacji, na których oprócz biur znajdzie się przestrzeń pod handel i usługi. Powierzchnia najmu typowej kondygnacji to 2 500 mkw.

Pomiędzy budynkami L1 i L2 powstanie strefa zieleni i miejsce do odpoczynku. Ta część inwestycji Dot Office zaoferuje również parkingi rowerowe, szatnie z prysznicami i suszarnie. Budowa biurowca L1 zakończy się w IV kwartale br. Budynki L2 i M dysponują już pozwoleniem na budowę.

Docelowo kompleks Dot Office zaoferuje ponad 100 000 mkw. nowoczesnej powierzchni do wynajęcia klasy A. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Medusa Group.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.