Ostatnie etapy projektów biurowych Grupy Buma w Krakowie

2020.05.04

Rozpoczęła się budowa trzech ostatnich etapów krakowskich kompleksów biurowych Wadowicka 3 i Tertium Business Park, których inwestorem jest Grupa Buma.

Wadowicka 3 w Krakowie to trzy, 8-kondygnacyjne biurowce klasy A, które łącznie oferują ponad 31 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Na parterze budynku mieszczą się lokale o charakterze handlowo-usługowym. Na początku 2020 roku rozpoczęła się budowa trzeciego i zarazem ostatniego etapu inwestycji.

Inwestycja przy ulicy Wadowickiej 3 oferuje również wiele udogodnień dla rowerzystów. Na terenie kompleksu dostępny będzie parking rowerowy, szatnie wraz z prysznicami oraz stacja naprawy rowerów. W ofercie projektu Grupy Buma znajdują się także elastyczne biura na wynajem – At Office. Dodatkowo w nowo wybudowanym budynku B zaprojektowana została nowoczesna sala szkoleniowo-konferencyjna z możliwością najmu nie tylko przez użytkowników kompleksu.

Projekt architektoniczny inwestycji Wadowicka 3 przygotowała pracownia Medusa Group. Kompleks uzyskał certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent. Z kolei biurowiec A może pochwalić się pierwszym w Polsce projektem biurowym z certyfikacją FITWEL.

W ostatnią fazę realizacji wszedł również inny krakowski kompleks biurowy Bumy - Tertium Business Park. Zakończyły się prace budowlane przy drugim biurowcu inwestycji, a zakończenie i oddanie do użytku ostatniego budynku zaplanowano na przyszły rok. Kompleks przy ulicy Lublańskiej składa się z trzech 11-kondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni prawie 40 000 mkw.

Generalnym wykonawcą Tertium Business Park jest Buma Contractor, a za koncepcję architektoniczną odpowiada doświadczona pracownia BRK S.A.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.