Oferta pracy dla 300 inżynierów w Krakowie od L&T Technology Services

2022.05.27

Notowana na indyjskiej giełdzie spółka zależna firmy Larsen & Toubro Limited otworzyła w Krakowie specjalistyczne centrum badawczo-rozwojowe, które obsługiwać będzie klientów z Ameryki Północnej i Europy. W polskim centrum LTTS ma pracować 300 inżynierów.


W Krakowie uruchomione zostało specjalistyczne centrum badawczo-rozwojowe ER&D firmy L&T Technology Services Limited (LTTS). W biurowcu Wadowicka 3 pracownicy spółki obsługiwać będą klientów z Ameryki Północnej i Europy. Docelowo pracę znaleźć ma 300 inżynierów.

Ekspansja firmy LTTS w Europie Wschodniej
W stolicy Małopolski ulokowane zostało centrum technologiczne LTTS świadczące usługi dla kilkunastu klientów z Europy oraz Północnej Ameryki. Nowy ośrodek w badawczo-rozwojowy w Krakowie to wynik podpisania wieloletniej umowy z jednym z największych amerykańskich producentów pojazdów elektrycznych. Prace w nim będą przebiegać zarówno w zakresie stworzenia oprogramowania, jak i sprzętu potrzebnego do rozwoju linii produktów.

W ciągu trzech lat w LTTS Kraków pracę znaleźć ma nawet 300 inżynierów. Nowy najemca biurowca przy Wadowickiej poszukuje również możliwości współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, Politechniką Krakowską oraz brytyjskim Coventry University.

Obecnie w centrum R&D w budynku Wadowicka 3B pracuje już 40 inżynierów. Firma ma biuro o powierzchni około 1 500 mkw. na 3. piętrze.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Wadowicka 3

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.