Nowy etap biurowca Tischnera Office w Krakowie


2018.06.25
Autor: Urbanity.pl
Przyspiesza realizacja budowy budynku biurowego Tischnera Office, który powstaje u zbiegu ulic Tischnera i Zakopiańska w Krakowie. Inwestorem jest firma Cavatina Holding S.A.

Na budowie projektu Tischnera Office zakończyły się prace przy realizacji części podziemnej pierwszego etapu inwestycji. Prace budowlane wychodzą ponad powierzchnię ziemi.

Pierwszy etap biurowca Tischnera Office polegały na realizacji konstrukcji żelbetowej pięter -2 i -1. Teraz będzie można obserwować budowę krakowskiej inwestycji z poziomu ulicy. Całość ma być gotowa na lipiec 2019 roku.

Przy ulicy Tischnera powstanie 10-kondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 33 600 metrów kwadratowych o najwyższym standardzie technicznym klasy A. Na parterze biurowca zaplanowano przestrzeń pod lokale handlowo-usługowe. Inwestycja skomunikowana zostanie jedenastoma windami.

Tischnera Office to również dziedziniec o powierzchni 1050 mkw., z alejkami spacerowymi i strefą relaksu. W tej części biurowca umieszczona zostanie również tafla wody z fontannami. W obiekcie przewidziano również zielone tarasy dla przyszłych najemców, położone na wyższych kondygnacjach. W sumie na poziomach 3, 5, 7 i 8 znajduje się pięć tarasów o łącznej powierzchni 1621 mkw.

Za komercjalizację biurowca odpowiada firma CBRE.

Inne wiadomości o Tischnera Office, CBRE Property Management Poland, Cavatina Holding

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.