Kolejne firmy wybierają biurowiec Tischnera Office w Krakowie

2021.04.07

Nowoczesny biurowiec Tischnera Office w Krakowie zyskał dwóch nowych najemców. Są to marki działające w obszarze produkcji oprogramowania dla sektora medycznego oraz IT.

drEryk i INNERGY to dwie nowe firmy, które zdecydowały się wynająć biura w krakowskim biurowcu Tischnera Office. Łącznie marki działające w obszarze produkcji oprogramowania dla sektora medycznego oraz IT zajmą w budynku 1 200 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w standardzie technicznym klasy A.

Pracownicy firm drEryk i INNERGY będą mieli swoje biura z dostępem do tarasu na 3. piętrze biurowca. Przeprowadzka zaplanowana została listopad 2021 roku. W negocjacjach obie spółki były reprezentowane przez biuro Cresa Polska.

Tischnera Office znajduje się u zbiegu ulic Tischnera i Zakopiańskiej w Krakowie. Łącznie biurowiec oferuje prawie 34 000 mkw. powierzchni do wynajęcia klasy A. Budynek spełnia wymogi certyfikacji BREEAM na poziomie Very Good.

Wcześniej, na początku 2020 roku do krakowskiego budynku biurowego wprowadziła się firma Sabre, wynajmując prawie 16 000 mkw. powierzchni.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.