Cavatina zapewnia finansowanie dla inwestycji Palio w Gdańsku

2021.01.25

Cavatina Holding pozyskała od Banku Gospodarstwa Krajowego finansowanie dla budynku A, który powstaje w ramach inwestycji Palio Office Park w Gdańsku.

Centrum badań klinicznych Medicover Integrated Clinical Services przenosi się z biurowca C200 Office do nowej inwestycji firmy Cavatina - Palio Office Park.

Medicover wynajął ponad 1 100 metrów kwadratowych powierzchni biurowej na parterze i pierwszym piętrze biurowca A, czyli tego, dla którego finansowanie pozyskała Cavatina. Pierwszy budynek kompleksu w Gdańsku będzie gotowy w lutym br.

Palio Office Park jest pierwszą trójmiejską inwestycją Cavatina Holding. Kompleks zlokalizowany jest na terenie Stoczni Gdańskiej i składał się będzie z ośmiu biurowców o łącznej powierzchni prawie 90 000 mkw.

Deweloper poinformował również o podpisaniu umowy najmu przez Tyréns w Tishnera Office w Krakowie. Spółka wynajęła ponad 630 mkw. powierzchni biurowej na 3. piętrze budynku mieszczącego się na Krakowskim Podgórzu przy skrzyżowaniu ulic Zakopiańskiej i Tischnera. Tischnera Office w Krakowie oferuje łącznie prawie 33 000 mkw. powierzchni najmu.

Niedawno Cavatina informowała również o podpisaniu umowy najmu z ING Tech Poland na 16 600 mkw. powierzchni w Global Office Park w Katowicach.


Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.