Tischnera Office w Krakowie pod obieką MVGM

2020.04.08

Zarządcą krakowskiego budynku biurowego Tischnera Office została firma MVGM, która specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami.

Tischnera Office to nowoczesny biurowiec w Krakowie, którego inwestorem jest firma Cavatina Holding. Biurowiec znajduje się na działce u zbiegu ulic ks. Józefa Tischnera i Zakopiańskiej.

Firma MVGM została wybrana na zarządcę krakowskiego biurowca i od 2 stycznia br., do jej obowiązków należy kompleksowe zarządzanie operacyjne i finansowe obiektem.

Współpraca z Cavatina Holding cieszy nas podwójnie. Po pierwsze do naszego portfela trafia prestiżowa nieruchomość, w której powierzchnię wynajęły tak znane marki, jak Lux Med, Sabre Polska czy Sii. Ponadto, to już trzeci mandat zarządczy powierzonym nam przez Cavatina. Dodaje on do naszego portfolio blisko 34 000 mkw. i pozwala zwiększyć obecność MVGM na regionalnych rynkach biurowych w Polsce - powiedziała Katarzyna Jaśkiewicz, Dyrektor ds. Kluczowych Klientów, MVGM

Biurowiec Tischnera Office to łącznie prawie 34 000 mkw. powierzchni do wynajęcia oraz niemal 2 700 mkw. powierzchni z licznymi strefami zieleni i wypoczynku, w tym wewnętrzne patio z fontannami, alejki spacerowe i elementy małej architektury. Od trzeciego piętra aż do ostatniej kondygnacji najemcy mają dostęp do zielonych tarasów w układzie kaskadowym.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.