Globalworth kupuje kolejne biurowce w Polsce


2019.11.04
Autor: Urbanity.pl
Portfolio Globalworth Poland powiększyło się o dwa nowe biurowce - warszawski budynek Chmielna 89 oraz krakowski Tischnera Office. Oba projekty to inwestycje firmy Cavatina Holding S.A.

Chmielna 89 w Warszawie i Tischnera Office w Krakowie to dwa obecnie realizowane przez Cavatina Holding S.A. biurowce w Polsce. Łącznie dostarczą one na rynek około 60 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni biurowej.

Finalizacja tej transakcji oznacza, że portfolio Globalworth Poland, największego inwestora biurowego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, zwiększy się do 23 nieruchomości, które oferują łącznie ponad 600 000 mkw.

Chmielna 89 to nowoczesny 14-kondygnacyjny biurowiec, którego budowa właśnie dobiega końca. Inwestycja oferuje ponad 25 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Budynek będzie miał charakterystyczny kształt kryształu o licznych tarasach, które będą miał łączną powierzchnię 370 mkw.

Z kolei biurowiec Tischnera Office oferuje niecałe 34 000 mkw. powierzchni najmu. Biurowiec został zaprojektowany na planie nieregularnego sześcioboku, z wewnętrznym dziedzińcem nad garażem i 10 kondygnacjami naziemnymi.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.