Ważna inwestycja w łódzkim Śródmieściu ma finansowanie


2021.03.11
Autor: Urbanity.pl
Real Development Group, we współpracy z firmą doradczą Upper Finance, pozyskał finansowanie dla swojego łódzkiego projektu mieszkaniowego Manu Park w Śródmieściu.

Manu Park w Łodzi jest budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym uzupełnionym o przestrzeń handlowo-usługową. Real Development Group pozyskał właśnie finansowanie na realizację tego projektu.

Inwestycja przy ulicy Ogrodowej 4 w Łodzi oferuje 142 mieszkania o zróżnicowanych metrażach i rozkładach, a także 10 lokali o charakterze handlowo-usługowym. Manu Park cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy m.in. rekordowy poziom 90 zarezerwowanych mieszkań w pierwszym tygodniu sprzedaży. Na obecnym etapie dostępne są już ostatnie wolne lokale.

Atrakcyjność inwestycji w łódzkim Śródmieściu podnoszą duże przeszklenia, przestronne loggie dostępne już od pierwszego piętra oraz tarasy na dachu z panoramą miasta.

Projekt architektoniczny Manu Park przygotowała pracownia Design Lab Group. Inwestycja ma być gotowa do końca 2022 roku.

Komentarze


 • Obserwator
  Gość
  2021-03-18 09:33:42
  Fatalny artykuł. Jego obecność świadczyć może jedynie o braku zainteresowania tą inwestycją. Rezerwacja o niczym nie świadczy, ponieważ większość ofert i tak wylądowała na sprzedaż tzw patologia pośredników nieruchomości. Na koniec jeszcze informacja że inwestor zapewnione ma finansowanie. Nosz qwa, trzecia kondygnacja się pnie a tu wow mamy finansowanie.

 • Gość
  Gość
  2021-03-21 12:29:14
  Przecież ta inwestycja się sprzedała na pniu. Mija niecały rok od rozpoczęcia sprzedaży. Najlepsza lokalizacja w Łodzi.

 • Ogrodowiak
  Gość
  2021-04-27 12:26:44
  Inwestycja wspaniała. W samym centrum Łodzi, blisko do manu. Doskonała komunikacja blisko tramwaje autobusy jeżdżące po całym mieście.
  Doskonały teren dla chcących od życia więcej - Piotrkowska centrum życia towarzyskiego.
  Co do wpisu kolesia wyżej jak zwykle hejtuje - na innych forach wydało się ze jest paskudnym flipperem.
  Pewno nie udało mu się ugrać ceny z deweloperem i robi brudna robotę.
  Nie ma pojęcia że kamienice na Nowomiejskiej są remontowane i starzy mieszkańcy są wysiedlani.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.