W marcu rusza realizacja kompleksu biurowego Imagine


2018.02.20
Autor: Urbanity.pl
W drugiej połowie marca 2018 roku rozpocznie się oficjalnie budowa nowoczesnego biurowca Imagine w Łodzi. Prace budowlane potrwają około 16 miesięcy.

Avestus Real Estate wybrał firmę Eiffage Polska Budownictwo na generalnego wykonawcę inwestycji biurowej Imagine, która zlokalizowana będzie na działce u zbiegu ulic Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza w Łodzi. Realizacją garażu naziemnego-wielopoziomowego zajmie się firma Goldbeck Sp. z o.o.

W ramach podpisanego kontraktu, firma Eiffage Polska Budownictwo wykona pełen zakres prac budowlanych związanych z realizacją obiektów A i B, które powstaną w ramach kompleksu Imagine. Spółka wykona prace od robót fundamentowych, przez konstrukcję budynków, prace instalacyjne, montaż elewacji, aż po prace wykończeniowe i zagospodarowanie terenu inwestycji.

Nowoczesny kompleks biurowy Imagine zaoferuje 14 800 metrów kwadratowych powierzchni biurowej oraz 2 400 mkw. powierzchni handlowo-usługowej, zlokalizowanej w dolnej części biurowców. Dodatkowo na działce u zbiegu ulic Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza powstanie naziemny garaż na 356 stanowisk oraz 49 podwójnych stojaków rowerowych wraz z szatniami i prysznicami.

Łódzka inwestycja będzie mogła się pochwalić certyfikatem BREEAM Excellent. Za projekt architektoniczny odpowiada DDJM Biuro Architektoniczne, a komercjalizacją kompleksu zajmie się firma Colliers International.

Prace budowlane rozpocząć się mają w marcu br., a ich zakończenie zaplanowano na przełom II/III kwartału 2019 roku. Inwestorem jest Avestus Capital Partners.

Inne wiadomości o Biurowce Imagine, Eiffage Polska Budownictwo, BE DDJM Architekci, Colliers International Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.