EY nowym najemcą w biurowcu Imagine w Łodzi

2019.08.27

EY, międzynarodowy koncern świadczący profesjonalne usługi doradcze i audytorskie, został kolejnym najemcą kompleksu biurowego Imagine. Firma wynajęła ponad 3 tys. m kw. powierzchni na okres 5 lat.

Łódź jest ósmym miastem w którym EY będzie miał swoje biuro. W Polsce koncern zatrudnia 4000 pracowników w 7 miastach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Łódzki oddział będzie się mieścił na IV i V piętrze budynku A kompleksu Imagine, ulokowanego przy skrzyżowaniu alei Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza.

Inwestycja Imagine to kompleks biurowy składający się z trzech budynków, oferujący powierzchnie w standardzie klasy A. W dwóch wyższych znajdzie się w sumie 17 200 m kw. powierzchni komercyjnej, w tym 14 800 m kw. powierzchni biurowej oraz 2 400 m kw. powierzchni handlowo-usługowej, natomiast trzeci budynek będzie pełnił funkcję garażu naziemnego na 356 miejsc postojowych.

W obiekcie swoje biura będą także miały firmy Asseco Poland, New Work oraz Bluerank.

Projekt biurowca Imagine powstał w pracowni DDJM Biuro Architektoniczne, natomiast generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo S.A. Budowa rozpoczęła się w marcu 2018 r. i zakończyć się ma się planowo we wrześniu tego roku.

Źródło: urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowce Imagine, Eiffage Polska Budownictwo, BE DDJM Architekci

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.