Imagine w Łodzi na ostatniej prostej

2019.06.04

Trzy miesiące pozostały do zakończenia budowy kompleksu biurowego Imagine, który realizowany jest przy skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza w Łodzi. Inwestycja wkracza w decydującą fazę.

Już na początku września br. oddany zostanie do użytku biurowiec Imagine w Łodzi, do którego wprowadzą się pierwsi najemcy. Otwarcie kompleksu nastąpi po szesnastu miesiącach od rozpoczęcia budowy.

Imagine to inwestycja składająca się z trzech budynków - dwóch 6-kondygnacyjnych biurowców o łącznej powierzchni 17 200 mkw., z czego 14 800 mkw. to biura, a 2 400 mkw. to lokale handlowo-usługowe. Trzeci budynek to naziemny garaż, który oferuje 356 miejsc parkingowych i 49 podwójnych stojaków rowerowych. Inwestycja dysponuje biurami klasy A.

Na terenie kompleksu w ostatnim czasie ukończono montaż szklanej elewacji w obu biurowcach, z wyłączeniem parteru, którego fasada jest jeszcze uzupełniana o ostatnie elementy. Gotowy jest już zewnętrzny układ drogowy, a budynki podłączone są do docelowego zasilania i całej infrastruktury. Równolegle trwają prace instalacyjne, wykończeniowe i aranżacyjne na piętrach biurowych oraz handlowo-usługowych Imagine.

We wrześniu br., do biurowca wprowadzą się takie firmy jak Asseco Poland, New Work Offices czy Bluerank. Wśród najemców Imagine znajdzie się również dwujęzyczne przedszkole ze żłobkiem Kids&Co. oraz restauracja Olimp., zlokalizowane na parterze Budynku B. Całość uzupełni sklep Żabka oraz lokal Z Pieca Rodem.

Za projekt biurowca Imagine odpowiada pracownia DDJM Biuro Architektoniczne. Generalnym wykonawcą części biurowej jest Eiffage Polska Budownictwo S.A., a garażu naziemnego GOLDBECK. Inwestorem spółka Avestus Real Estate.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.