Calypso Fitness otworzy siłownię w kompleksie Imagine

2020.01.29

W maju tego roku otwarty zostanie w biurowcu Imagine centrum Calypso Fitness. Będzie to pierwsza lokalizacja tej marki w Łodzi.

Calypso Fitness jest obecnie wiodącą mają na polskim rynku fitness, która posiada kilkadziesiąt klubów zlokalizowanych w 26 miastach na terenie całej Polski. Teraz sieć pojawi się w Łodzi, gdzie w biurowcu Imagine otworzy nowoczesny klub treningowy.

W łódzkim kompleksie biurowym znajdą się profesjonalnie wyposażone sale treningowe oraz strefy odpoczynku m.in. z sauną. Calypso Fitness posiada także specjalne przestrzenie "Kids Play", gdzie można bezpłatnie zostawić dzieci pod opieką. W klubie znajdą się także strefy treningu funkcjonalnego GIPARA ZONE, sale do zajęć grupowych fitness, nowoczesna linia sprzętów siłowych i cardio oraz strefa wolnych ciężarów.

Przyszli klienci klubu fitness będą mogli także korzystać na preferencyjnych warunkach z parkingu, znajdującego się w garażu naziemnym na terenie kompleksu.

Calypso Fitness mieściło się będzie na powierzchni prawie 1 500 mkw. na pierwszym piętrze budynku B kompleksu Imagine. Otwarcie siłowni zaplanowano na maj 2020 roku.

Imagine zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza. Kompleks składa się z trzech budynków - dwóch 6-kondygnacyjnych biurowców o łącznej powierzchni 17 200 mkw. oraz naziemnego parkingu samochodowego na 356 miejsc parkingowych i 49 podwójnych stojaków rowerowych.

Do grona najemców łódzkiej inwestycji firmy Avestus Real Estate należą m.in. EY, Asseco Poland, New Work Offices, Bluerank, żłobek Kids&Co. oraz restauracja Olimp

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.