Nowoczesne biurowce firmy Avestus przy Piłsudskiego w Łodzi

2016.08.18

Na rogu ulic Piłsudskiego i Rydza-Śmigłego, przy tzw. skrzyżowaniu Marszałków w Łodzi, firma Avestus Real Estate wybuduje kompleks biurowy o łącznej powierzchni 16 500 metrów kwadratowych.

Zespół biurowy firmy Avestus powstanie na bardzo atrakcyjnej działce, na skrzyżowaniu dwóch głównych arterii komunikacyjnych w Łodzi. W ramach projektu powstaną dwa 6-kondygnacyjne budynki biurowe oraz 5-kondygnacyjny naziemny parking samochodowy na około 250 samochodów. Inwestycja zaoferuje około 16 500 mkw. powierzchni najmu oraz lokale handlowo-usługowe na parterze obiektów.Budynki zaoferują biura w standardzie technicznym klasy A, któe spełniały będą oczekiwania najemców zarówno z branży IT, jak i consultingu.

Pierwsze prace budowlane rozpoczną się w pierwszej połowie przyszłego roku, a zakończą się w trzecim kwartale 2018 roku. Inwestorem jest spółka Avestus Real Estate.

Źródło: propertynews.pl

Komentarze


 • Sceptyk
  Gość
  2016-08-18 12:55:03
  To zbyt wysokie budynki dla tego miasta, zwłaszcza w tym miejscu. Powinny mieć maksymalnie 4 kondygnacje, wówczas by się wyróżniały bo 5-7 kondygnacyjnych buduje się w Łodzi najwięcej, a wyższe są sprzeczne z koncepcją radykalnego pomniejszania miasta do skali prowincjonalnego miasta średniego średniej wielkości, w każdym jego aspekcie.

 • tjagielska
  Użytkownik
  2016-10-16 15:48:33
  Te wysokie biurowce i parking 5-kondygnacyjny tuz przy przyleglych do nich blokOW to nieporozumienie. Okoliczni mieszkancy są zbulwersowani. Ten projekt POWODUJE - zacienienie mieszkan w blokach naprzeciwko biurowcow i parkingu, ciągły hałas. Juz teraz mieszkancy przez wysokie przylegające do bloku i niszczace elewację stare drzewa mają ciemno w mieszkaniach - brak światła slonecznego, a co dopiero tak wysokie biurowce naprzeciwko okien blokow. Do tego ciągły halas, zanieczyszczenie środowiska przez parking samochodowy, zanizenie cen mieszkan w bokach naprzeciwko parkingu. To nieprzemyslana inwestycja. Mieszkancy piszą PROTEST. Biurowce sa za wysokie, za blisko blokow a parking tuz przy oknach balkonowych sasiadujących blokow to totalne nieporozumienie. Mieszkancy wnoszą PROTEST przecwiko inwestycji firmy Avestus - przeciw zbyt wysokim biiurowcom i parkingowi 5-kondygnacyjnemu!! Nikt nie zyczy sobie patrzec z balkonow swojego bloku na 5-kondygnacyjny parking!!!

 • lokatorzy
  Gość
  2016-11-06 13:16:25
  Miasto sprzedając działkę nie zainteresowało się mieszkańcami przyległych bloków którym zabrano JEDYNE w okolicy miejsca parkingowe. Droga pani Prezydent, gdy w ostatnich latach wykupywaliśmy mieszkania od miasta lokalizacja podnosiła cenę wykupu. Teraz osoby które wykupiły mieszkania będą zgłaszały protest bo nikt nie spodziewał się wielopoziomowego prywatnego parkingu pod oknami zamiast miejsc parkingowych dla lokatorów!!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.